УкрРусEng
 
ПРО КОМПАНІЮ

"Інтербудтунель" виконує роботи з будівництва та монтажу різних підземних споруд, тунелів, інженерних і транспортних мереж, а також несучих конструкцій будівель і споруд.

ПрАТ "Інтербудтунель" виконує проходку тунелів різного призначення в регіонах підвищеної сейсмічності і складних гірничо-геологічних умовах.

Виконанням проектних робіт займається проектний інститут "Укрспецтунельпроект", головні фахівці якого мають багаторічний досвід роботи в державному інституті "Київметропроект".

Сучасна техніка світових виробників і високий рівень науково-технічної підготовки фахівців дозволяють компанії «ІНТЕРБУДТУНЕЛЬ» якісно і в строк реалізовувати масштабні будівельні проекти. 


"Інтербудтунель" входить до складу Будівельної Асоціації "Інтербудмонтаж", а також є членом Міжнародної тунельної асоціації (ITA), та  Міжнародної Асоціації Фахівців Горизонтально Направленого Буріння.


"Інтербудтунель" має сертифікат на відповідність вимогам міжнародних стандартів по системах управління якістю серії ISO 9001:2015 TÜV International Certification (TIC).


На всі види виконуваних робіт компанія має ліцензію АЕ №640698 Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України.

 
© ЗАТ "Інтербудтунель".
Всі права захищені.
Developed by Deep Vision
01013, Україна, м Київ, вул. Промислова, 1
телефон: (380 44) 495-27-90
факс: (380 44) 495-27-92
E-mail: