УкрРусEng
 
КАДРОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ

 

Основа нашої кадрової політики - акумулювання кращих вітчизняних фахівців з усіх напрямків діяльності компанії, постійне їх навчання та підвищення професійного рівня. У компанії працюють фахівці з багаторічним досвідом роботи в акціонерних товариствах «Київметробуд», «Харківметробуд», «Дніпрометробуд».

Рівень науково-технічної підготовки кадрів дозволяє вирішувати найскладніші завдання прокладки тунелів і спорудження інших підземних об'єктів.

В даний час в компанії працюють понад 700 висококваліфікованих фахівців, здатних виконати якісно і в обумовлені терміни різноманітні підземні та відкриті роботи в будь-яких інженерно-геологічних умовах. Середній стаж головних фахівців у всіх підрозділах -12 років, середній розряд робітників основних спеціальностей - V.


Велика увага в компанії приділяється професійно-технічній підготовці кадрів. Спеціально створений навчальний центр проводить обов'язкове навчання нового персоналу, а так само семінари для підвищення професійного рівня у працівників компанії. Програма центру охоплює весь спектр професій робітників та інженерно-технічного персоналу необхідних компанії для успішного виконання складних завдань.

 

______1.jpg_____1_1.jpg

 
© ЗАТ "Інтербудтунель".
Всі права захищені.
Developed by Deep Vision
01013, Україна, м Київ, вул. Промислова, 1
телефон: (380 44) 495-27-90
факс: (380 44) 495-27-92
E-mail: